Екскурсія по замках “Золота підкова Львівщини” (автобусний тур)

Программа : Олеський, Підгорецький, Золочівський замки, монастирі й підземелля.

  • Вартість: 450/500 грн./ос.
  • Тривалість: з 08:45 до 18:00
  • Додатково оплачуються вхідні квитки
  • безкоштовно : діти віком до 6-ти років
  • індивідуальний тур : різними мовами
Замовити тур
  • Опис екскурсії
  • Фотогалерея
  • Коментарі

Ви маєте можливість відправитися в захоплюючу мандрівку до 3 найвідоміших замків Львівської області в Олеську, Золочеві та Підгірцях. Ми побачимо замок в якому народився польський король Ян ІІІ Собеський та шедевр придворного художника Мартіно Альтамонте “Битва під Віднем”. Ви довідаєтесь цікаві подробиці з переписки Яна Собеського і його дружини Марії Казимири і побачите загадкові камені ордену тамплієрів в Золочеві. Ми прогуляємось по парку 17 століття і дізнаємося хто з власників Підгорецького замку прийняв іслам. Також Ви довідаєтесь для чого в Золочеві будували Китайський палац і завдяки якій зброї крилаті гусари вважалися найкращою кавалерією Центрально – Східної Європи.

Олеський замок Олеський замок – видатна пам’ятка архітектури й історії 13-18 ст., колиска польських королів та українських гетьманів. У музеї зібрано сотні унікальних творів живопису, культури, прикладного мистецтва 14-19 ст. Серед них – ікони, портрети, натюрморти, великі батальні полотна, меблі, гобелени, значна колекція скульптури львівської школи 14-18 ст. Біля підніжжя пагорбів причаївся монастир капуцинів збудований на кошти Северина Жевуського.
Підгорецький замок Підгорецький замок є одним із найстаріших у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями, збудованого в 1635 – 1640-х рр. За вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського, одного з найбільших магнатів Речі Посполитої. До замкового ансамблю входить – палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами та ровами, а також бароковий костел 18 ст.
Золочівський замок Золочівський замок споруджений у стилі бароко 16-18 ст. на зразок цитаделі з бастіонами. У 17-18 ст. замок належав Собеським і Радзивіллам. На території подвір’я замку є великий палац пізнього ренесансу та китайський палац. Екскурсії ведуться у Олеському та Золочівському замках. Підгорецький замок на реставрації.

На території замків працюють ресторани, кафе, сувенірні крамниці. Протягом поїздки у замки ведеться екскурсія: історія краю, замків, розповіді та легенди.

Замовити тур
Замовити тур

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2024 http://www.tour-info.lviv.ua/ -- Центр туристичної інформації міста Львова (м. Львів, пл. Ринок, 2)”