Де поїсти?

Ресторан Криївка ЛьвівКриївка
Заклад оздоблений у вигляді польової Криївка УПА, знаходиться у підвалі одного з будинків пл.Ринок. Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. У ресторані є такі атракції, як тир та вільне користування зброєю. Традиція входу до закладу передбачає знання гасла-пароля, не назвавши який не можна потрапити всередину та перевірку чаркою медовухи для тих, хто старший 21 року.
м. Львів, Пл.Ринок, 14

 

Цукерня ЛьвівЦукерня
Чудова затишна атмосфера й інтер’єр, стилізований під XIX століття, ввічливий і приємний у спілкуванні персонал, ретельно відпрацьоване і професіональне дібране меню на будь-який смак, розмаїття страв просто вражає!
Львів, вул. Староєврейська, 3

 

"Краківська брама" - вишуканий ресторан в центрі ЛьвоваКраківська брама
Тут Ви можете скуштувати страви вірменсько-української, та європейської кухні. У меню ресторану Ви зможете знайти страви, які вже давно знаєте. Та зможете відкрити для себе також і нові, абсолютно незнайомі, з делікатним або гострим смаком. Для любителів класичної європейської кухні в нашому меню також знайдеться багато страв, що давно зарекомендували себе в очах відвідувачів.
Львів, вул. Краківська, 5

 

Кавярня "Золотий дукат" - Львів / Кофейня "Золотой дукат" - ЛьвовЗолотий дукат
В чоколядовій кав’ярні «Золотий дукат» ви отримаєте не тільки філіжанку доброї чорної кави чи гарячої чоколяди, ви можете отримаєте те, що не можна купити чи продати, що, отримавши, ви повернете світу золотими дукати наснаги і творчості.
Львів,вул. Івана Федорова, 20

 

Ресторан-пивоварня «Старгород» у Львові Старгород
Ресторан-пивоварня «Старгород» у Львові – це велике приміщення на 400 осіб з двома поверхами, де можна випити свіжого, живого, ароматного, холодного та дуже смачного пива. Ресторан створений у кращих традиціях європейського пивоваріння, що є рідкістю у наш час.
м.Львів,вул. П.Римлянина, 1

 

Жидівська кнайпа Під золотою розоюЖидівська кнайпа “Під золотою розою”
Затишна тераса, яка знаходиться в чи не найтихішому місці Львова. Тут Вам запропонують гефільте фіш, гумус, маца та інші смаколики жидівської кухні. А меню тут не містять цін, адже за підсумковий рахунок треба буде торгуватись із офіціантами.
вул. Староєврейська поруч із синагогою “Золота Роза”

 

Ресторація - музей «Гасова лямпа»Ресторація – музей «Гасова лямпа»
Заклад присвячений винайденню гасової лампи в 1853 році саме у Львові. У ресторані знаходяться експонати близько 200 гасових ламп, а також копія оригіналу найпершого винаходу. Саме тому являє собою ресторацію-музей.
Ресторан охоплює три поверхи та літню терасу з краєвидом львівських стріх.
м. Львів, Вірменська вул., 20

 

Ресторан «Дім легенд» у ЛьвовіРесторан «Дім легенд» у Львові
При вході до кнайпи “Дім легенд” вас привітає сажортус. Вхопіться за його ґудзик – згідно львівської легенди, загадане бажання обов’язково здійсниться!
Львів, вул. Староєврейська, 48
© 2023 http://www.tour-info.lviv.ua/ -- Центр туристичної інформації міста Львова (м. Львів, пл. Ринок, 2)”