Львів, Кава зі Львова, кавярні Кава Львів, Екскурсії по Львову – індивідуальні екскурсії по Львову. Оглядова екскурсія по Львову, Австрійський Львів, Личаківське кладовище, Храми Львова .travellviv., краївка, подобова оренда квартир, дишеві готелі, хостели, дешеве житло, гасова лампа, Львівське пиво, Львівська кава, дім легенд, подобова оренда квартир без посередників

Львівських кав’ярень шарм

“Кава по-львівськи”. Ви дізнаєтесь про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, почуєте розповідь про боротьбу з кавою в середньовічній Європі та Азії.

  • Вартість: 150 грн./ос. (у складі збірної групи)
  • Тривалість: 3 год.
  • Додатково оплачуються вхідні квитки
  • Індивідуальний тур : українська мова – 600 грн., іноземна мова -1200 грн.
Замовити тур
  • Опис екскурсії
  • Фотогалерея
  • Коментарі

Ви дізнаєтесь про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, почуєте розповідь про боротьбу з кавою в Львів, Кава зі Львова, кавярні Кава Львів, Екскурсії по Львову – індивідуальні екскурсії по Львову. Оглядова екскурсія по Львову, Австрійський Львів, Личаківське кладовище, Храми Львова .travellviv., краївка, подобова оренда квартир, дишеві готелі, хостели, дешеве житло, гасова лампа, Львівське пиво, Львівська кава, дім легенд, подобова оренда квартир без посередниківсередньовічній Європі та Азії та ще багато різноманітної інформації про цей популярний напій та все, що з ним пов`язано. Перші кав`ярні у Європі та у Львові. Традиції та клієнти старих львівських кав`ярень. Історії та курйозні випадки. Види кави та способи її вживання… А після екскурсії Ви будете мати змогу посмакувати львівську каву та погадати на кавовій гущі.

Замовити тур
Замовити тур

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2024 http://www.tour-info.lviv.ua/ -- Центр туристичної інформації міста Львова (м. Львів, пл. Ринок, 2)”