Програми турів

ЦЕНТР ТУРИСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ в першу чергу орієнується на ознайомлення туристів з культурним надбаннями Львова та Львівської області. Ми організовуємо краєзнавчі мандрівки, як по окремих регіонах країни, так і надаємо можливість побачити найвизначніші місця за один, два та три дні.

ІСТОРИЧНИМИ МІСЦЯМИ ЛЬВОВА

  • Тривалість: один день
  • Програма: зустріч на вокзалі, автобусна екскурсія по місту, обід, пішохідна екскурсія, вільний час, вкзал.
  • додатково опл. вхідні квитки.
  • Вартість: 250 грн.

Приїзд до Львова вранці. Зустріч на вокзалі. Посадка в автобус. Перше знайомство з містом: історія та географія. Релігійні конфесії Львова. Неоготична церква св.Єлизавети та Ольги. Перлина українського барокко – собор св.Юра. Львів – адміністративний та фінансовий центр монархії Габсбургів. Княжий Львів – столиця Руського королівства. Онуфріївський монастир – місце поховання першодрукаря Івана Федорова. Княжі церкви св. Миколая та св. Івана Хрестителя. Огляд панорами міста з гори Високий замок (найвища точка Львова). Переїзд автобусом до центру міста.

Вільний час на купівлю сувенірів / Обід.

Пішохідна екскурсія. Львівський Оперний театр, пр.Свободи, пам’ятник Т.Шевченку, собор св. ап.Петра і Павла ордену єзуїтів, Латинський кафедральний собору, каплиця Боїмів, площа Ринок з її ренесансними будинками-палацами, вірменський квартал, Аптека-музей, Домініканський собор, архітектурний ансамбль собору Успіння Божої Матері, оборонні споруди древнього Львова, колишній єврейський квартал, собор св.Андрія та монастир ордену Бернардинів, пам’ятник Данилу Галицькому, Марійська площа та площа А.Міцкевича.

Вільний час. За бажанням відвідання одного з театрів Львова (по можливості).

Закінчення програми. Переїзд автобусом на вокзал. Від’їзд.

ЛЬВІВ ТА ОКОЛИЦІ

  • Тривалість: два дні
  • Програма: (1-й день) зустріч на вокзалі, автобусна екскурсія по місту, обід, пішохідна екскурсія, розміщення в готелі, (хостел, квартири), вечеря вільний час. (2-й день) сніданок, виїза екскурсія “Золота підкова Львівщини”, обід, повернення до Львова, вільний час, вокзал.
  • у вартість включено: все включено.
  • Вартість: 950 грн.

(день 1)

Приїзд до Львова вранці. Зустріч на вокзалі. Посадка в автобус. Перше знайомство з містом: історія та географія. Релігійні конфесії Львова. Неоготична церква св.Єлизавети та Ольги. Перлина українського барокко – собор св.Юра. Львів-адміністративний та фінансовий центр монархії Габсбургів. Княжий Львів – столиця Руського королівства. Онуфріївський монастир – місце поховання першодрукаря Івана Федорова. Княжі церкви св. Миколая та св. Івана Хрестителя. Огляд панорами міста з гори Високий замок (найвища точка Львова). Личаківське кладовище. Переїзд автобусом до центру міста.

Вільний час на купівлю сувенірів / Обід.

Пішохідна екскурсія. Львівський Оперний театр, пр.Свободи, пам’ятник Т.Шевченку, собор св. ап.Петра і Павла ордену єзуїтів, Латинський кафедральний собор та каплиця Боїмів, площа Ринок, вірменський квартал, Аптека-музей, Домініканський собор, архітектурний ансамбль собору Успіня Божої Матері, оборонні споруди древнього Львова, колишній єврейський квартал, собор св.Андрія та монастир ордену Бернардинів, пам’ятник Данилу Галицькому, Марійська площа та площа А. Міцкевича.

Розміщення у готелі. Вечеря.

( день 2- й)

Сніданок. Автобусна екскурсія замками Львівщини (Олесько, Золочів, Підгірці)

Золота Підкова – так називається поїздка замками Львівщини. Ми пропонуємо Вам відвідати 3 найвідоміших: Олеський, Золочівський та Підгорецький, які зовсім не подібні один на одного та запропонують Вам багато цікавого не лише в плані споруд, але й музейної експозиції, яка вних знаходиться.

Вільний час / Обід.

Повернення до Львова

Вільний час.
Завершення програми. Виїзд зі Львова.

За Вашим бажання можна змінювати програму туру та її вартість.

© 2019 http://www.tour-info.lviv.ua/ -- Центр туристичної інформації міста Львова (м. Львів, пл. Ринок, 2)”